1.BVK – COP NITRA 3:0

31. Október 2015

FOTOGALÉRIA

 

1. Bratislavský volejbalový klub – COP Nitra 3:0 (12, 17, 17) – štatistika
Zápas trval: 66 minút, rozhodovali: Moravčík a Schimpl. 1. BVK: Maštalírová 8, Bujdošová 9, Ovečková 4, Terzič 9, Cigániková 10, Chárová 10, libero Plančíková (Andrišinová 1, Ramajová 0, Čuvanová 0, Babjaková 0). Tréner: T. Varga. Nitra: Kočišová 0, Šimková 3, Romancová 0, Šunderlíková 13, Veliká 2, Zimová 2, liberá Pisarčíková a Bojňanská (Sedláčková 1, Kupčiová 1, Balcová 3, Kubová 1). Tréner: T. Štrajánek.

Dnes na Halloweena sme aj pred slušnou návštevou privítali družstvo COP Nitra s juniorskými reprezentantkami. Od začiatku zápasu sme dominovali vo všetkých herných činnostiach, keď naše bosorky aj so zmenou v základnej zostave ( na poste diagonálnej hráčky nastúpila Kika Chárová )  nedovolili súperkám nejak výrazne sa presadiť.

Začiatok prvého setu dirigovala Lenka na nahrávke a postupne rozohrávala svoje krajné spoluhráčky Milicu a obidve Kiky. Postupne sa pridali na bloku aj Bupo s Cigi a bolo po prvom sete.

V tom druhom sa scenár opakoval, a tak do boja mohli zasiahnuť aj naše kadetky Dominika Ramajová ako druha dirigentka a Saša na kraji siete. Svoju šancu využili, a pomohli k výhre v druhom dejstve.

Tretí set naše súperky ešte snažili hrýzť, ale ustáli sme to, a znovu aj s výraznou pomocou striedačky dotiahli zápas do víťazného konca.

Dievčatám gratulujeme a pozývame všetkých našich fanúšikov na ďalšie domáce zápasy.

Tomáš Varga, tréner 1. BVK: “Gratulujem hráčkam za víťazstvo. Som rád, že sme zápas kontrolovali od začiatku až do konca aj po prestriedaní.”

Tibor Štrajánek, tréner Nitry: “Dnes sme chceli odísť, bez ohľadu na výsledok s dobrým pocitom, s tým že dievčatá budú bojovať o každý bod. Domáce hráčky naše emócie rýchlo utlmili, hlavne zásluhou dobrého podania. My sme si neprihrali a naša útočná hra sa oslabila ešte viac v druhom sete, keď sa nám zranila Šimková. Chýbalo nám viac hráčok zo základnej zostavy pre choroby, tak mali možnosť hrať mladé hračky, ktoré ma milo prekvapili, keďže to bola pre Bojňanskú a Kubovú premiéra v extralige. Súper potvrdil dobrú formu z predchádzajúceho zápasu a zaslúžene zvíťazil.”

 

Zdroj: 1.BVK, SVF